Konsultacje Dot. Marketingu Internetowego!
konsultacje marketing internetowy

Konsultacja z zakresu marketingu internetowego, to najbardziej zaawansowana forma współpracy. Skorzystaj z niej jeśli chcesz osiągnąć maksymalne wyniki! Konsultacja jest dla Ciebie jeśli: wprowadzasz na rynek produkt, tworzysz strategię online, porządkujesz działania w mediach społecznościowych, działasz w marketingu wielopoziomowym…

CO ZYSKASZ

1 | Zadbasz o swój wizerunek i zbudujesz profesjonalną markę online, a docelowo poszerzysz sieć kontaktów o nowe osoby. Dzięki temu zaistniejesz w swojej niszy, a odbiorcy przekonają się do Ciebie – zaufają Ci i finalnie będą korzystać z Twoich ofert.

2 | Nauczysz się efektywnego korzystania z social media. Krok po kroku przeprowadzę Cię przez wszystkie aspekty skutecznej działalności online. Dzięki temu Twoja aktywność będzie zoptymalizowana, a przede wszystkim zapewni Ci satysfakcję.

3| Otrzymasz bonus w postaci jednego, dwóch lub trzech najlepszych dzienników marketera (w zależności od Twoich potrzeb)! Link: https://tegonieuczawszkole.pl/3w1. Generalnie tworzy to spójną całość i daje niesamowicie skuteczny pakiet marketera.

WSTĘPNA ANALIZA

Jeśli podjąłeś/aś decyzję – napisz czym zajmujesz się, a ja wstępnie przeanalizuję temat (bezpłatnie). Następnie ustalimy dogodny termin i zakres działań. Zgłoszenia możesz dokonać poprzez formularz wpisując w temacie: KONSULTACJA.

POLITYKA PRYWATNOŚCI
WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH