Konsultacja dot. marketingu na Instagramie!
Konsultacja dot. marketingu na Instagramie

Konsultacja, to najbardziej zaawansowana forma współpracy. Skorzystaj z niej jeśli chcesz osiągnąć maksymalne wyniki! Konsultacja jest dla Ciebie jeśli: wprowadzasz na rynek produkt, tworzysz strategię online, porządkujesz działania w mediach społecznościowych, działasz w marketingu wielopoziomowym…

CO ZYSKASZ

Zadbasz o swój wizerunek i zbudujesz profesjonalną markę online, a docelowo poszerzysz sieć kontaktów o nowe osoby. Dzięki temu zaistniejesz w swojej niszy, a odbiorcy przekonają się do Ciebie – zaufają Ci i finalnie będą korzystać z Twoich ofert.

Nauczysz się efektywnego korzystania z Instagrama. Krok po kroku przeprowadzę Cię przez wszystkie aspekty skutecznej działalności na tym medium społecznościowym.

Otrzymasz bonus w postaci poradnika! Link: www.tegonieuczawszkole.pl/instagrammarketing.

Jak pewnie zauważyłeś/aś masz w pakiecie kompendium wiedzy dot. IG oraz konsultację dotyczącą działań strategicznych na Instagramie. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam do kontaktu…

WSTĘPNA ANALIZA

Jeśli podjąłeś/ęłaś decyzję – napisz czym zajmujesz się, a ja wstępnie przeanalizuję temat (bezpłatnie). Następnie ustalimy dogodny termin. Zgłoszenia możesz dokonać poprzez formularz wpisując w temacie: IG KONSULTACJA.

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY

✅ Przesyłam Ci poradnik dot. Instagrama.
✅ Przerabiasz przesłaną instrukcję.
✅ Odbywamy wideo konsultację (około 1-2h).
✅ Publikujesz 12 wpisów zgodnie z ustaleniami.
✅ Ponownie robimy wideo konsultację (około 1h).

KOSZT

Cena: 400 zł
Płatność: paypal/karta/przelew
Środki: pln/btc

POLITYKA PRYWATNOŚCI
WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH