• Home
  • Blog
  • Jak Wybić Się W Google W 48h?

Jak Wybić Się W Google W 48h?

jak wybić się w google
Jak wybić się w Google? Uwaga! Nie jest to poradnik o pozycjonowaniu – podam cztery portale dzięki którym w ciągu 48h Twój link jest w stanie wskoczyć do TOP10. Kluczowe w tej metodzie jest stworzenie odpowiedniego tytułu…


Chcesz wiedzieć więcej? Polub naszą stronę!


Oczywiście nie jest to metoda na wybicie mocno obleganych fraz, ale dla fraz z tzw. długiego ogona jest duże prawdopodobieństwo skuteczności tej techniki, która opiera się na mocnej pozycji poniższych portali, co powoduje, że Twoje wpisy na nich ekspresowo pojawią się w czołówce Google.

Co będzie Ci potrzebne? Tytuł, opis, foto i Twój link docelowy. Nie ma tutaj znaczenia, czy będzie to odnośnik do artykułu na blogu, czy bezpośrednio link referencyjny lub strona przechwytująca adresy email, ponieważ nie pozycjonujemy strony.

FORUM.GAZETA.PL

Na początek rejestrujesz konto, a w jego nazwie najlepiej wpisz domenę bloga – jeśli go prowadzisz. W innym przypadku wpisz frazę popularną w Twojej branży. Ponadto możesz utworzyć stopkę z linkami, np. do Twoich social media. Mała podpowiedź! Możesz zrobić kilka wpisów na różne frazy (tytuły) z tym samym linkiem, co daje Ci możliwość opanowania branży.

Jak już wcześniej pisałem kluczową sprawą jest utworzenie trzy, czterowyrazowego tytułu, a w przypadku tego portalu dodatkowo opis zawierający się od 150 do 300 znaków. Pod wpisem umieszczasz link „po więcej” – jest klikalny. Ponadto możesz pod popularnymi wątkami wrzucić komentarz ze swoim linkiem „po więcej”…

ZSZYWKA.PL

Portal numer dwa w zestawieniu! Tworząc profil masz możliwość wrzucenia foto profilowego oraz foto w tle, by wyglądało to wiarygodnie, ponadto dodajesz jednozdaniowy opis, czym się zajmujesz oraz link do strony (np. bloga). Następnie tworzysz tablicę, do której będziesz przypinał swoje zszywki, np. linki do artykułów z bloga.

Czas wrzucić post. Klikasz więc plus (na górnej belce, po prawej stronie), następnie dodaj z www i wklejasz link docelowy, a portal automatycznie zaciągnie foto (później po kliknięciu w foto czytelnik jest przenoszony na link docelowy). Dodajesz tablicę, a w opisie zamieszczasz tylko frazę (tytuł) – podobnie jak powyżej – trzy, czterowyrazową. Dodatkowo podajesz do 8 tagów charakteryzujących zszywkę. Ponadto możesz zaznaczyć opcję promowania za 15 zł – szacowana ilość wyświetleń do 80 tys. użytkowników portalu. Na koniec wrzucasz w komentarzu ponownie tytuł i link docelowy – jest klikalny.

REDDIT.COM

Tworząc profil wrzucasz foto profilowe, zdjęcie w tle oraz jednozdaniowy opis czym się zajmujesz. Tworząc natomiast post dodajesz wpis, najlepiej od 150 do 300 znaków plus link docelowy i foto.

JOEMONSTER.ORG

Tworzysz profil (zdjęcie, opis, link do strony głównej), następnie zakładasz mikrobloga, na który wrzucasz notatki (tytuł, foto, opis około 300 znaków i link docelowy).

W mojej opinii są to cztery najlepsze portale, a przetestowałem ich dziesiątki. Na mniej oblegane frazy możesz mieć pierwszą, drugą, trzecią i czwartą pozycję w ciągu 48h, więc trudno znaleźć szybszą, prostszą i tańszą metodę na wyszukiwarkę Google.
Klikając Przycisk Messengera,
Otrzymasz Codziennie Jedną Metodę
Zdobywania Poleconych.tegonieuczawszkole.pl

Tomasz M. Pietrzak? Zawodowo na starcie operator szpadla, następnie nauczyciel, później pracownik biurowy z awansem na stanowisko kierownika, a finalnie włodarz gminy. Ponadto bloger i autor poradników oraz książki wydanej przez Złote Myśli pt. „JAK ZOSTAĆ SZEFEM”.

Dziś oddaje Tobie kompendium wiedzy człowieka, który przeszedł wszystkie szczeble zawodowe, podjął dziesiątki prób i przetestował życie oraz marketing. Krótko mówiąc: minimalista, który nauczy Cię jak stworzyć podziemne centrum propagandy…


#google #pozycjonowanie #jakwybićsięwgoogle