Jak Wybić Się W Google W 48h?

Jak wybić się w Google? Uwaga! Nie jest to poradnik o pozycjonowaniu – podam cztery portale dzięki którym w ciągu 48h Twój link jest w stanie wskoczyć do TOP10. Kluczowe w tej metodzie jest stworzenie odpowiedniego tytułu…

Oczywiście nie jest to metoda na wybicie mocno obleganych fraz, ale dla fraz z tzw. długiego ogona jest duże prawdopodobieństwo skuteczności tej techniki, która opiera się na mocnej pozycji poniższych portali, co powoduje, że Twoje wpisy na nich ekspresowo pojawią się w czołówce Google.

Co będzie Ci potrzebne? Tytuł, opis, foto i Twój link docelowy. Nie ma tutaj znaczenia, czy będzie to odnośnik do artykułu na blogu, czy bezpośrednio link referencyjny lub strona przechwytująca adresy email, ponieważ nie pozycjonujemy strony.

FORUM.GAZETA.PL

Na początek rejestrujesz konto, a w jego nazwie najlepiej wpisz domenę bloga – jeśli go prowadzisz. W innym przypadku wpisz frazę popularną w Twojej branży. Ponadto możesz utworzyć stopkę z linkami, np. do Twoich social media. Mała podpowiedź! Możesz zrobić kilka wpisów na różne frazy (tytuły) z tym samym linkiem, co daje Ci możliwość opanowania branży.

Jak już wcześniej pisałem kluczową sprawą jest utworzenie trzy, czterowyrazowego tytułu, a w przypadku tego portalu dodatkowo opis zawierający się od 150 do 300 znaków. Pod wpisem umieszczasz link „po więcej” – jest klikalny. Ponadto możesz pod popularnymi wątkami wrzucić komentarz ze swoim linkiem „po więcej”…

ZSZYWKA.PL

Portal numer dwa w zestawieniu! Tworząc profil masz możliwość wrzucenia foto profilowego oraz foto w tle. Ponadto dodajesz jednozdaniowy opis oraz link do strony docelowej, a następnie tworzysz tablicę. Do tablicy będziesz przypinał swoje zszywki (np. jako podlinkowane grafiki z możliwością przejścia do strony docelowej).

REDDIT.COM

Tworząc profil wrzucasz foto profilowe, zdjęcie w tle oraz jednozdaniowy opis czym się zajmujesz. Tworząc natomiast post dodajesz wpis, najlepiej od 150 do 300 znaków plus link docelowy i foto.

JOEMONSTER.ORG

Czwartym portalem z serii: jak wybić się w Google jest joemonster.org. Tworzysz tutaj profil (zdjęcie, opis, link do strony głównej), następnie zakładasz mikrobloga, na który wrzucasz notatki (tytuł, foto, opis około 300 znaków i link docelowy).

W mojej opinii są to cztery najlepsze portale, a przetestowałem ich dziesiątki. Na mniej oblegane frazy możesz mieć pierwszą, drugą, trzecią i czwartą pozycję w ciągu 48h. Trudno więc znaleźć szybszą, prostszą i tańszą metodę na wyszukiwarkę Google.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz