Jak Wskoczyć Do TOP10 Google W 48h? Poznaj 9 Najlepszych Portali Do Tej Metody!


Jak Wskoczyć Do TOP10 Google W 48h

Format: Ebook
Wysyłka: Natychmiast
Cena: $3

KUP TERAZ


Jak wskoczyć do TOP10 Google w 48h? Nie jest to typowy poradnik o pozycjonowaniu – podam Ci 9 portali dzięki którym w ciągu 48h Twój link jest w stanie wskoczyć do TOP10 Google. Kluczowe w tej metodzie jest stworzenie odpowiedniego tytułu opartego na frazie kluczowej z tzw. długiego ogona…

Nie ma tutaj znaczenia, czy pozycjonujesz odnośnik do artykułu na blogu, czy bezpośrednio link referencyjny lub stronę przechwytującą adresy (kontakty na messengerze, email), ponieważ nie pozycjonujemy konkretnej strony, a link na określoną frazę.

Możesz zrobić kilka wpisów na różne frazy (tytuły) z tym samym linkiem, co daje Ci możliwość opanowania niszy. Przykład. Za pomocą bezpłatnego narzędzia neilpatel_com_ubersuggest ustalasz 10 fraz i wrzucasz serię co 3 dni. 10 serii po 9 linków!

Zapytasz mnie – dokąd ma to prowadzić? Sporządzasz notatkę na FB, w której opisujesz dlaczego warto podjąć z Tobą współpracę i zamieszczasz w niej link/linki do tematów, które promujesz. Nawet jeśli zmienisz link/linki w notatce, to wszystkie zaindeksowane linki w Google nadal będą aktualne. Jedynym miejscem, które ulega zmianie jest w tym przypadku treść Facebookowej notatki.