• Home
  • Blog
  • Jak Sprzedawać Na FB W Komentarzach?

Jak Sprzedawać Na FB W Komentarzach?

jak sprzedawać na fb w komentarzach
Jak sprzedawać na FB w komentarzach? Można by rzec, iż nie ma głupszego pomysłu jak promowanie linków do sprzedawanych produktów i usług w komentarzach, dlatego wykorzystaj błyskawicznie potencjał tej metody…


Chcesz wiedzieć więcej? Polub naszą stronę!


Na początek przygotowujesz swój komentatorski fanpage. Pamiętaj, że wypada, by zawierał on kilka wpisów (minimum trzy) oczywiście ze zdjęciami i przypiętym na górze postem z linkiem docelowym. Twój fanpage musi budzić w odwiedzających poczucie naturalności, czyli mieć zdjęcie w tle, zdjęcie profilowe i slogan jako nazwę. Slogan, to hasło reklamowe dopasowane do określonej branży. Jeżeli sprzedajesz na rynkach anglojęzycznych, to polecam Ci generator sloganów gospaces.com/tools/slogan-maker.

Następnie skracasz link. Opcje są dwie! Najlepsza – kupujesz domenę i jakiś tani hosting, instalujesz wordpress i wtyczkę do skracania linków PRETTY LINKS. Lub… Korzystasz z serwisów typu: bit.ly.

A teraz śmigamy na chwilę na rynek anglojęzyczny! Gdy na fanpage typu CREATIVE IDEAS (mają miliony fanów i miliony wizyt) zostanie dodany film – wtedy szukasz pokrewnego produktu lub usługi w cenie $10 – $100 na amazon.com lub clickbank.com i wrzucasz komentarz ze swoim linkiem partnerskim. W PL komentujesz na dużych fanpage branżowych z linkami, które znajdziesz w sieciach afiliacyjnych, np. salesmedia.pl i webepartners.pl.

By podkręcić wyżej swój komentarz nabij do niego lajków, np. przez socialmachine.pl. Dzięki lajkom napędzisz koniunkturę dla swojego komentarza, a to spowoduje, że będzie on naturalnie lajkowany. Drugi sposób na zwiększenie atrakcyjności Twojego komentarza, to załączenie do niego fotki (produktu, grafiki dotyczącej usługi) oraz lenny face z generatorów typu textsmili.es i textfac.es jak również symboli pl.piliapp.com/facebook-symbols.

Jeśli masz jeszcze ochotę, poszaleć jako komentator i rozszerzyć tę metodę – oto kilka dużych portali, które mają komentarze Facebookowe. Z pewnością ściągniesz z nich nieco ruchu na swój fanpage. Przykładowe portale: aszdziennik.pl, comparic.pl, innpoland.pl, londynek.net, natemat.pl, shareinfo.pl, sputniknews.com, odkrywamyzakryte.com.

Jak widzisz nie ma znaczenia, czy robisz to w PL, czy w innym zakątku świata – potrzebujesz trzech rzeczy: tematyczny fanpage pod określoną grupę produktów, linki partnerskie i nieco pomysłu na napisanie ciekawego komentarza, by nie wyglądał on jak slogan typu: kup pan cegłę…
Klikając Przycisk Messengera,
Otrzymasz Codziennie Jedną Metodę
Zdobywania Poleconych.tegonieuczawszkole.pl

Tomasz M. Pietrzak? Zawodowo na starcie operator szpadla, następnie nauczyciel, później pracownik biurowy z awansem na stanowisko kierownika, a finalnie włodarz gminy. Ponadto bloger i autor poradników oraz książki wydanej przez Złote Myśli pt. „JAK ZOSTAĆ SZEFEM”.

Dziś oddaje Tobie kompendium wiedzy człowieka, który przeszedł wszystkie szczeble zawodowe, podjął dziesiątki prób i przetestował życie oraz marketing. Krótko mówiąc: minimalista, który nauczy Cię jak stworzyć podziemne centrum propagandy…


#facebook #jakzarabiaćnafacebooku #jaksprzedawaćnafbwkomentarzach