Jak Pisać Maile I Wiadomości Na Messengerze? Taktyki Marketingowe!


Jak Pisać Maile I Wiadomości Na Messengerze

Format: Ebook
Wysyłka: Natychmiast
Cena: $7

KUP TERAZ


Wyobraź sobie taką oto sytuację! Zrobiłeś dobrą robotę budując listę subskrybentów (mailingową, messengerową). Masz grupę docelową, która czeka na Twoje wiadomości i chcesz zmienić subskrybentów w lojalnych czytelników, którzy otworzą każdą Twoją wiadomość, a finalnie skorzystają z oferty (produktu, współpracy) wyciągając swoją kartę płatniczą z portfela.

Chwila prawdy! Większość marketerów buduje listę, ale nie potrafi utrzymać aktywności subskrybentów, którzy najczęściej otwierają kilka pierwszych wiadomości, a finalnie rezygnują z subskrypcji i nie wyciągają karty płatniczej.

Dlaczego? Mówiąc najprościej – przesyłane wiadomości nie dostarczają tego czego chce publika! Niby jest to banalne zadanie, ale istnieje kilka składowych, które wpływają na stworzenie idealnego przepisu, który przyciągnie uwagę Twoich subskrybentów oraz utrzyma ich na dłuższą metę.

Właśnie to jest przedmiotem tego poradnika! Dowiesz się o najważniejszych elementach dobrej wiadomości, zaczynając od atrakcyjnych tytułów, poprzez interesujące treści, aż po czynniki techniczne, które mają istotne znaczenie.

Nauczysz się jak zachęcić abonentów do otwierania, czytania Twoich wiadomości, klikania w załączone linki w krótko i długoterminowej perspektywie oraz co najważniejsze płacenia za to co robisz…