Jak Napisać Ebooka? Z Tym Poradnikiem Warto Zacząć Swoją Autorską Przygodę!


Jak Napisać Ebooka

Format: Ebook
Wysyłka: Natychmiast
Cena: $5

KUP TERAZ


Jak napisać ebooka? Książek elektronicznych jest multum – do wyboru, do koloru i na każdy temat. Jako praktyk dzielę je na dwie kategorie: specjalistyczne (o tym piszę w tym poradniku) i cała reszta. Jak doskonale wiesz wszystko czego podejmuje się człowiek ma etap wstępny (zagadnienia motywacyjne), wykonanie (napisanie ebooka, nagranie mp3, zrobienie wideo) i na koniec pozostaje promocja, czyli dystrybucja produktu (pdf, mp3, mp4 itd.).

Jeżeli zauważyłeś są to zupełnie oddzielne etapy, które mają jeden wspólny cel – promocja linka docelowego. Co kryje owy link? Przedsięwzięcie mlm, program partnerski, suplement, produkt elektroniczny, markę. Możesz napisać kompleksową książkę na ten temat i równie dobrze możesz napisać trzy odrębne poradniki tworzące logiczną całość. Ebook, który za chwilę przeczytasz jest o drugim etapie: zarządzaniu produkcją. Pierwszy etap to zarządzanie zasobami, a trzeci zarządzanie dystrybucją.

Czy to działa, czy coś sprzedam i czy na tym zarobię? Nie wiem jakie jest Twoje doświadczenie w marketingu internetowym i jak dużo stron obiecujących miliony przeglądałeś, ale moja odpowiedź brzmi: „Tak!”. Z tym poradnikiem napiszesz swojego eksperckiego minibooka – takiego, który rozwiązuje określony problem.

Możesz podzielić się swoją unikalną wiedzą i doświadczeniem z innymi. Możesz pomóc tysiącom osób poznać swój punkt widzenia i nauczyć się jednocześnie kilku nowych umiejętności. Możesz tworzyć nowe relacje i zacząć swoją autorską karierę. Możesz podróżować, pisać i wyrwać się z wyścigu szczurów…

Jako autor – łącznie już ponad 100 ebooków, które napisałem pod tematy związane z marketingiem oraz dla podmiotów zewnętrznych, nauczę Cię jak zabrać się do napisania ebooka i napisać go w maksymalnie 3 dni. Czy będzie to 1 dzień, czy 3 – zależy od Twojego zaangażowania, wiedzy i objętości pdf-a.