Konfiguracja/Audyt/Prowadzenie Fanpage FB

Jeśli wprowadzasz na rynek produkt, tworzysz strategię online, porządkujesz działania w mediach społecznościowych lub działasz w marketingu wielopoziomowym… Jesteś w dobrym miejscu! Przedmiotem tej propozycji jest wdrożenie fanpage na FB od zera lub audyt już istniejącej strony fanów, albo pakiet vip: konfiguracja/audyt plus miesięczne prowadzenie, dzięki czemu wzrośnie Twoja satysfakcja z tego czym zajmujesz się oraz poprawią się efekty Twojej pracy…

CO ZYSKASZ

Chciałbym byś miał/a świadomość, że nie robię masówek, a to co robię jest moją pasją – zajmuję się tym zawodowo! Wykonywałem zlecenia dla sportowców z branży fitness, szkół biznesu, marek modowych oraz osób promujących krypto, kosmetyki itd. Zawsze oferuję indywidualne podejście…

Z tą propozycją zyskasz profesjonalnie przygotowane fanpage na Facebooku, dzięki czemu będziesz mógł/a połączyć działania marketingowe np. z profilem na Facebooku, lub przygotować się do uruchomienia płatnej reklamy na FB.

Pamiętaj! Nigdy nie zaczyna się od reklamy. Zawsze numerem jeden jest poprawne skonfigurowanie fanpage i opublikowanie kliku wpisów, a dopiero rozpoczęcie działań reklamowych, o czym często zapominają marketerzy. Nie popełniaj tego błędu!

Jeśli podjąłeś/ęłaś decyzję – napisz czym zajmujesz się, a ja wstępnie przeanalizuję temat (bezpłatnie). Następnie ustalimy dogodny termin realizacji. Zgłoszenia możesz dokonać poprzez formularz wpisując w temacie: FANPAGE.

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY

✅ Ustalamy Nazwę (Ustalamy Ją Wspólnie)
✅ Zakładasz Fanpage (Ty Zakładasz)
✅ Nadajesz Mi Funkcję Administratora (Wystarczy Na 1 Dzień)
✅ Konfiguruję Twój Fanpage (Ustawienia, Opis Itp.)
✅ Foto Profilowe (Przesyłasz Mi Lub Przygotowuję Dla Ciebie)
✅ Foto W Tle (Przesyłasz Mi Lub Przygotowuję Dla Ciebie)
✅ Wrzucam Post (Jeden Post Startowy)
✅ Odpinasz Mi Funkcję Administratora (Robota Wykonana)
✅ Konfiguracja/Audyt Plus Obsługa (Indywidualne Warunki)

POLITYKA PRYWATNOŚCI
WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH