7-Dniowy Plan Odnowy Medialnej! Do Zastosowania Na Facebooku i Instagramie.


Plan Odnowy Medialnej

Format: Ebook
Wysyłka: Natychmiast
Cena: $5

KUP TERAZ


Ten poradnik przygotowany jest pod media społecznościowe tj. Facebook i Instagram. W przypadku FB będzie to kierunkowanie wpisów zgodnie z psychologią dni tygodnia, a co za tym idzie cyklicznością życia człowieka. Jeśli natomiast chodzi o IG będzie to ukierunkowanie pod wykorzystanie tzw. hasztagów dziennych.

Tego typu hasztagi umożliwiają codzienną interakcję z publicznością oraz są przerywnikiem w hasztagach branżowych – tworzą różnorodność. Pamiętaj, że każdy z tych hasztagów będzie miał nieco inną widownię i inne zastosowanie. W tym poradniku omówię każdy dzień tygodnia w aspekcie psychologicznym i jak wykorzystać to w marketingu.

Człowiek żyje określonym rytmem, który jest doskonale znany najlepszym specom od manipulacji! Ale… Nie trzeba mieć doktoratu z psychologii, by wykorzystać to w praktyce. Wystarczy poznać schemat i publikować w mediach społecznościowych treści – zgodnie z odpowiednim zapotrzebowaniem.

Ludzki mózg dużo łatwiej przyswaja określone komunikaty w poszczególnych dniach tygodnia. Nie ma więc sensu faszerowanie kogoś tym co jest niezbędne w poniedziałek – tym co chłonie jak gąbka w piątek. Zastosuj więc tę strategię, a Twoje wyniki jako marketera znacząco wzrosną…