3 W 1 | Pakiet Marketera! 3 Poradniki Dotyczące: Facebooka, Instagrama I TikToka.


pakiet marketera

FORMAT: dzienniki online
WWW: tegonieuczawszkole.pl/fb
WWW: tegonieuczawszkole.pl/ig
WWW: tegonieuczawszkole.pl/tt
DOSTĘP: natychmiast

EDYCJA LIMITOWANA


Witaj w miejscu, dzięki któremu zmienisz swoje podejście do marketingu o 180 stopni. Każdy kto kocha swobodę działania i chce zwiększyć dochody jest tutaj mile widziany. Przejdźmy więc do konkretów…

Rozwiązania, które oferuję powstały po to, by dać pasjonatom marketingu internetowego jak najwięcej inspiracji, a finalnie wymiernych korzyści – by maksymalizować zyski minimalizując koszty.

Zapewniam Cię, że nie trzeba mieć nadzwyczajnych umiejętności, by zarabiać online – wystarczy użyć tej praktycznej wiedzy. Dzienniki marketera to kompendium sprawdzone w boju i przetestowane w praktyce – dotyczące: Facebooka, Instagrama i TikToka.

Ponadto jest do odpowiedź na aktualną sytuację rynkową, dlatego sam korzystam codziennie z tych strategii. Istotny jest tu fakt, że ta wiedza została skonfigurowana dzięki wielogodzinnym konsultacjom i zestawiona tak, by usatysfakcjonować zarówno nowicjuszy jak i starych wyjadaczy.

Marketerzy, którzy korzystają z tych rozwiązań to wspaniali ludzie, ale także moi przyjaciele, z którymi zawsze mam stały kontakt. Nie jest to oferta, dzięki której skosisz miliony, bo tego typy slogany to gruszki na wierzbie, ale gwarantuję Ci, że zbudujesz solidne podstawy biznesowe, ponieważ poznasz prawdziwe kulisy marketingu. Co zawiera ten pakiet?

Facebook od A do Z!
tegonieuczawszkole.pl/dziennik-facebook
Instagram od A do Z!
tegonieuczawszkole.pl/dziennik-instagram
TikTok od A do Z!
tegonieuczawszkole.pl/dziennik-tiktok

Decyzja oczywiście należy do Ciebie! Ale osobiście polecam Ci ekspresowy odbiór dostępu do najlepszej wiedzy! Finalnie zyskasz to co najprzyjemniejsze – zaczniesz prawdziwą przygodę online…

Pamiętasz czasy kiedy biznes online opierał się na forach internetowych? Najlepsi marketerzy publikowali swoje dzienniki pracy. Pisali jak krok po kroku rozpracowują określony temat. To był marketing w najczystszej postaci – bez przekłamań, koloryzowania i upychania ozdobników.

Nie chcę zanudzać Cię w tym momencie szczegółami (spisami treści), bo to możesz sprawdzić w poszczególnych dziennikach (wystarczy kliknąć plus przy spisie treści). Dzienniki, które stworzyłem są nawiązaniem do starej dobrej szkoły marketingu…

Jedno chcę podkreślić – jeśli zawiodły Cię wszelkie metody działania na Facebooku, Instagramie i TikToku, to ja uzdrowię Twój marketing, ale pod warunkiem zastosowania tego co znajdziesz w tych 3 poradnikach od A do Z.

Kilka słów o formacie! Kupujesz dostęp do trzech zabezpieczonych hasłem stron, gdzie masz rozwijane zakładki opisujące szczegółowo etapy podbijania danego medium społecznościowego. Robisz to kolejno – krok po kroku! Jeśli chcesz podejść kompleksowo do marketingu, to gorąco polecam Ci właśnie ten pakiet, czyli 3 poradniki w cenie 2…

Podsumowując temat! Jeśli chcesz zyskać większą swobodę działania, zwiększyć sprzedaż oraz liczbę poleconych w Twoim zespole metodami organicznymi – przygotowałem dla Ciebie gotowca. A jeśli chcesz o coś zapytać, to zapraszam do kontaktu: m.me/eksperttomaszpietrzak.