• Home
  • blog
  • Machina Sprzedaży, Czyli Sztuka Skutecznej Sprzedaży.
Search

Machina Sprzedaży, Czyli Sztuka Skutecznej Sprzedaży.


By przejść do realizacji 7-stopniowego schematu sprzedaży – 7SSS (moduł 3), musisz poznać 7 elementów niezbędnych do jego wdrożenia. Odpowiedz sobie teraz na pytanie: czy zarabiasz cały czas? Czyli, czy prowadzisz sprzedaż? Tzn., czy masz ciągły dochód, pomijając pozorne bezpieczeństwo, np. na etacie. Plusem działania na własny rachunek, czyli bez wątpienia wejście w świat sprzedaży jest fakt, że nie musisz zmieniać zawodu, ponieważ możesz zajmować się tym co dotychczas i osiągać dochód mniej lub bardziej pasywny, a w dłuższej perspektywie stworzyć biznes będący Twoim głównym źródłem utrzymania.

Ale jest coś bardzo ważnego, o czym musisz wiedzieć! Każdy człowiek z natury jest nieprzekonany do marketingu sieciowego, programów partnerskich, społeczności konsumenckich, zarabiania przez internet itp. Dla nas to piramidy, naciąganie i wciskanie kitu. Świat, to sprzedaż! Przyjęło się, że gdy ktoś jest lekarzem, prawnikiem, urzędnikiem, to bardzo dumnie brzmi! A sprzedawca, marketer internetowy? Właściwie kim on jest? Najciekawsze jest to, że ta osoba może pracować z kim chce, kiedy chce, jak chce i tak naprawdę jeżeli w ogóle ma na to ochotę. Czy tak może pracownik etatowy?

Świat oparty jest na sprzedaży! Każdy z nas, zawsze i wszędzie coś sprzedaje lub kupuje, np. siebie w pracy, swój czas, czyli najcenniejsze dobro w XXI wieku, kobieta w dyskotece sprzedaje swoje wdzięki – szuka samca, który zaspokoi jej pragnienia. Już nie mówiąc o promowaniu biznesu, czyli szansy zarabiania – wizji szeleszczących banknotów, itd. Wymieniać można godzinami…


Link do filmu na YouTube | Link do filmu na Facebook